Preparowanie zwierzat, trofeow lowieckich - Od autora


Rozmiar: 44659 bajtów

Witam wszystkich zainteresowanych na mojej stronie. Preparuje zwierzęta od kilkunastu lat, lecz zetknąłem się z tą dziedziną dużo wcześniej,ponieważ była to pasja mojego dziadka. Zainteresowanie to odziedziczył również mój syn. Preparuje ssaki, ptaki i gady. W swojej pracy stosuję pianki poliuretanowe oraz środki zatruwające, garbujące z USA, Austrii i Niemiec, co daje doskonałą trwałość wykonanych przeze mnie eksponatów. Dużą wagę przykładam do detali ponieważ one decydują o efekcie końcowym. Dodatkowych informacji mogę udzielić osobiście lub telefonicznie. Wszystkich serdecznie zapraszam.
Nasze Osiągnięcia Na Mistrzostwach Świata W Preparowaniu Zwierząt

W 2012 roku na Mistrzostwach Świata w preparowaniu zwierząt, które odbyły się w Austrii, w kategorii "Mistrzów małe ssaki" zabraknął nam zaledwie jeden punkt do zdobycia trzeciego miejsca a w kategorii "Mistrzów średniej wielkości ssaki" brakły tylko dwa punkty do trzeciego miejsca. Za to w kategorii "Profesjonal mix" nasz medalion lisa z kurą bażanta zajął TRZECIE MIEJSCE.
W mistrzostwach brało udział 130 preparatorów z 22 krajów wystawiając 402 eksponaty. Polskę reprezentowali tylko dwaj preparatorzy z Jabłowa Robert i Damian Zagórscy.

Trofea które brały udział w Mistrzostwach Świata 2012

Kuna leśna Kuna leśna
Jenot Jenot
Lis z kurą bażanta
Pokaż Preparowanie trofeow lowieckich Robert Zagórski na większej mapie

preparowanie trofeow
Preparowanie zwierząt - strona główna

Katalog Stron - Blueweb.pl Dobry katalog stron Firmy wyróżnione odznaczeniem Cylex Silver katalog stron katalog polskich stron internetowych Wytrawny katalog stron katalog stron Katalog Stron Katalog SEO 24 Katalog stron Katalog SEO Katalog Firm Katalog stron Baza Firm